środa, 21 listopada 2012

Drink nektar bananowy+porzeczkowy :)

Witamy wszystkich bardzo gorąco na naszym blogu! :) Mamy nadzieję, że spodoba Wam się tu i będziecie u nas często gościć. W dzisiejszym poście chcemy przedstawić wam coś banalnego, ale za to jak pysznego :D
Jest to drink bananowo-porzeczkowy. Sposób wykonania jest bardzo prościutki.

Należy kupić:
- wódeczkę, my akurat dodałyśmy gorzką żołądkową de luxe
- 2 soki: nektar porzeczkowy oraz bananowy

Sposób wykonania:
Wlewamy wódeczkę (ilość według uznania) , następnie nektar bananowy. Później dolewamy nektaru porzeczkowego powolutku, żeby osiadł na dnie. Nektar porzeczkowy lejemy po ściance szklanki.:)

Wygląda to bardzo ładnie i goście na pewno byliby zadowoleni z takich drineczków. Polecamy. My dodatkowo zrobiłyśmy drinki w "fikuśnej" szklance, aby efekt był jeszcze lepszy. :D


Takie szklanki świetnie nadają się na różne przyjęcia, dodają humoru, szczególnie pod wpływem alkoholu.
Mamy nadzieję, że będzie wam smakowało. W piątek kolejny post, tym razem coś do jedzonka :)
Pozdrawiamy i ściskamy cieplutko ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz